Ile kosztuje Monte Snack w Żabce?

Ile kosztuja Doritosy w Zabce?

Normalnie w Żabce 5,99 zł.

Żabka już nie będzie „małym wielkim sklepem”. Trzeba za niego zapłacić 5,99 zł. Niższa jest cena dla osób posiadających aplikację – wynosi 4,99 zł. Dodatkowo tylko w Black Friday użytkownicy Żappki będą mogli kupić Black Doga za 3,99 zł w wersji z czarną bułką, czarnym kabanosem i sosem.

Ile kosztuje puszka coli w Zabce?

Standardowo, możecie ją odnaleźć na półce z nowościami. Koszt? 4,99 zł przy zakupie jednej puszki oraz 3,99 zł za sztukę przy jednoczesnym kupnie dwóch.

Ile kosztują frytki w Żabce?

Czy Lays KFC są dobre?

Nowe limitowane Lay’sy smakują jak upieczone ziemniaki z pieprzem. Smak kurczaka jest niezwykle słabo wyczuwalny, prawie wcale, i to jest duże rozczarowanie, bo tematyczne opakowanie sugeruje inne doświadczenie. Pikantność jest na umiarkowanym poziomie.

Ile kosztuje mały hot dog w Żabce?

Standardowa cena ma wynosić 5,99 zł za sztukę. Jeśli jednak jesteś posiadaczem aplikacji Żabki, to cena spada do 4,99 zł.

Ile kosztuje Oreo w Żabce?

4,8 zł za opakowanie.

Ile kosztuje czarny hot-dog w Żabce? Czarny hot dog jest dostępny w sprzedaży już od 23 listopada br. w regularnej cenie 5,99 zł, a z aplikacją Żappka w cenie 4,99 zł.

Ile kosztuje 1 Red Bull?

4,22 zł / szt.

Ile kosztuje 4MOVE w Zabce?

4MOVE w promocji – ŻABKA • Dzisiaj od 2,80 zł

Ile kosztuje Piccolo w Żabce?

Produkt jest dostępny w sieciach: Żabka i Carrefour. Innowacyjna promocja marki Piccolo skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Rekomendowana cena: 8,49 zł.

Ile kosztuje kubek z lodem z Żabki?

Kubek z lodem w cenie 1,79 zł można znaleźć w zamrażarkach, w które wyposażone są sklepy Żabka. Sieć jako firma odpowiedzialna społecznie dąży do tego by jej działania były prowadzone w zgodzie ze środowiskiem.

Ile w Zabce kosztuje Black?

W ofercie dostępne są różne rodzaje. Przy zakupie 2 sztuk, płacisz 1,99 zł za sztukę. Cena 1 l – 7,96 zł.

Ile kosztuje Rockstar w Zabce?

Napój Rockstar w puszkach o pojemności 0,5 l dostępny jest w sklepach Żabka w dwóch wersjach: classic (czarna puszka) oraz z dodatkiem gujawy o nawie Punched (różowe opakowanie) – oba w promocyjnej cenie 3,49 zł. Ruszył też polski fan page marki na Facebooku.

Ile kosztują chipsy Crunchips?

Ile kosztuje Mars w Zabce?

Polecane promocje z gazetki Żabka: Żelki Haribo 100 g – 2,69 zł. Baton Mars Xtra Choc, Mars Snickers lub Twix – 1,49 zł.

Czy w Żabce są Pringlesy?

Żabka. Pringles Hot & Spicy Chrupki 165 g.

Gdzie można kupic chipsy octowe?

Nowe chipsy Lay’s octowe DOSTĘPNE TYLKO W ŻABCE!

Co na ciepło w Żabce?

Sieć Żabka rozszerza ofertę gastronomiczną, wprowadzając kolejne produkty na ciepło. Nowe przekąski z pieca to churrosy, frytki, nuggetsy z kurczaka oraz polędwiczki na patyku. Promuje też picie kawy z własnego kubka. Przekąski prosto z pieca dostępne są w wybranych ponad 500 sklepach Żabka w całej Polsce.

Czy w Żabce są nuggetsy?

Churrosy, frytki, nuggetsy z kurczaka oraz polędwiczki na patyku to nowe przekąski na ciepło w ofercie Żabki. Chrupiące przekąski prosto z pieca dostępne są w wybranych ponad 500 sklepach Żabka w całej Polsce.

Gdzie można kupić chrupki Takis?

Wyczekiwane przez wielu chipsy Takis Blue Heat są dostępne w Polsce! Zakręcone chipsy kukurydziane typu tortilla o smaku ostrej papryczki chilli i kwaśnej limonki już do kupienia w Słodyczowo.

Ile kosztują chipsy z KFC?

Opakowania różnią się gramaturą oraz ceną – w sklepach Lidl znajdziemy paczki 230 g w cenie 5,99 zł, w Żabce – 140 g w cenie 4,99 zł, natomiast w restauracjach KFC – 140 g do kupienia osobno w cenie 5,95 zł oraz jako powiększenie dowolnego zestawu w cenie 4,95 zł.

Ile kosztują Lays w Niemczech?

Czy Panini z Żabki można jesc na zimno?

Panini możemy podawać dowolnie – na zimno lub ciepło.